ISOROOF

Dřevovláknitá univerzální deska

Deska ISOROOF se používá na vnější opláštění stěn dřevostaveb, zateplení stěn stávajících jak nových, tak i starších, dodatečně zateplovaných. Maximální povolená expozice vnějším klimatickým podmínkám v případě povrchové úpravy tenkovrstvou omítkou jsou 4 týdny. Pod obklad může být materiál bez ochrany až po dobu 3 měsíce.
Větrová fólie je v případě obkladu beze spár doporučená. Pod obklad se spárami je nutné vždy použít fólii odolnou UV záření.
Desky se připevňují do nosné dřevěné konstrukce nerezovými sponami nebo kotevními hmoždinkami pro zateplovací systémy ETICS, například Ejotherm STR H. Do zdiva se připevňují kotevními hmoždinkami, například Ejotherm STR U 2G.
Doporučujeme používat výhradně ověřená a schválená omítková souvrství.

Deska ISOROOF se používá při zateplování podkroví jako nadkrokevní izolace. Používané tloušťky desky 35 – 60 mm se vždy kombinují s izolací mezi krokvemi a případně i pod krokvemi. Deska s velkou objemovou hmotností se projeví zejména v zimě jako tepelně akumulační sloužka celého souvrství.
Desky se kotví dlouhými vruty přes kontralatě do krokví. Doporučené jsou výrobky firmy HPM-TEC, typ RAPI-TEC SK a RAPI-TEC SK TopTherm.

Certifikovaná konstrukce Insowool

Tento výrobek je součástí certifikovaných difúzně otevřených konstrukcí stavebnice INSOWOOL DIFFU.
Konkrétní způsoby použití jsou uvedeny na stránkách www.insowool.cz.

Poptat produkt přes eshop

Pokud máte o tento materiál zájem, nechte si vypracovat cenovou nabídku přes náš poptávkový eshop www.pavatexeshop.cz.