PAVATHERM-COMBI

Univerzální dřevovláknitá deska

STĚNA
Deska PAVATHERM-COMBI se používá na vnější opláštění stěn dřevostaveb, zateplení stěn stávajících jak nových, tak i starších, dodatečně zateplovaných. Maximální povolená expozice vnějším klimatickým podmínkám v případě povrchové úpravy tenkovrstvou omítkou jsou 4 týdny. Pod obklad může být materiál bez ochrany až po dobu 3 měsíce.
Větrová fólie je v případě obkladu beze spár doporučená. Pod obklad se spárami je nutné vždy použít fólii odolnou UV záření.
Desky se připevňují do nosné dřevěné konstrukce nerezovými sponami nebo kotevními hmoždinkami pro zateplovací systémy ETICS, například Ejotherm STR H. Do zdiva se připevňují kotevními hmoždinkami, například Ejotherm STR U 2G.
Doporučujeme používat výhradně ověřená a schválená omítková souvrství.

STŘECHA
Deska PAVATHERM-COMBI se používá na zateplování střech obytných podkroví. Nad krokve ze strany exteriéru a pod krokve ze strany interiéru. Shora na krokve jen tloušťky 60 a 80 mm, maximální povolená doba expozice venkovnímu klimatu bez fólie nebo střešní krytiny jsou tři měsíce při sklonu větším než 30°. Ze spoda pod krokve obvykle s povrchovou úpravou tenkovrstvou omítkou.

Certifikovaná konstrukce Insowool

Tento výrobek je součástí certifikovaných difúzně otevřených konstrukcí stavebnice INSOWOOL DIFFU.
Konkrétní způsoby použití jsou uvedeny na stránkách www.insowool.cz.

Poptat produkt přes eshop

Pokud máte o tento materiál zájem, nechte si vypracovat cenovou nabídku přes náš poptávkový eshop www.pavatexeshop.cz.